GPS – wsparcie dla kierowców

Komfortowe, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o dużej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby zwiększyć zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych okresach auta elektryczne czy też AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Jednak te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a wobec tego oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To na pewno byłoby cudowne doświadczenie dla smakoszy aut oraz stereotypowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różne archaiczne wozy.

systemy multimedialne pioneer

DEH-4800BT

nawigacja pioneer

głośniki eliptyczne